Svatby

Řekněte si "ano" v malebném prostředí dolního Posázaví

Hledáte idylické místo pro váš svatební den? Toužíte po svatbě v lůně přírody, obklopeni malebnou krajinou a klidnou atmosférou? Pak je pro vás Podlešanský mlýn tou pravou volbou.

Více než jen prostor: Nabízíme vám pronájem bývalé mlýnské usedlosti s rozsáhlými pozemky a přírodním biotopem, kde se váš svatební den promění v nezapomenutelný zážitek. Ať už toužíte po intimní ceremonii nebo po velkolepé oslavě pod hvězdnou oblohou, Podlešanský mlýn vám poskytne dokonalé prostředí. Samozřejmě vám zařídíme dostatek posezení i velký zahradní stan.

Tradiční svatba či svatba bez starostí: Ať už se rozhodnete pro vlastní přípravu, či pro profesionální služby, vše je na domluvě. Budete-li chtít, zařídíme pro vás vše od A do Z. Od cateringu a dekorací, přes květinovou výzdobu a ozvučení, až po koordinaci celého svatebního dne, a tak se zbavíte stresu a budete si moci naplno vychutnat kouzlo vašeho svatebního dne.

Netrpíme předsudky: V Podlešanském mlýně s radostí vítáme všechny páry, bez ohledu na jejich orientaci, o čemž se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

Nechte se okouzlit:

  •  Malebným prostředím dolního Posázaví
  •  Jedinečnou atmosférou mlýna
  •  Rozsáhlým pozemkem s přírodním biotopem ideálním pro svatební hostinu
  •  Individuálním přístupem
  •  Možností kompletního zajištění svatby

V Podlešanském mlýně, který vstal doslova z popela, se od roku 2019 pořádalo mnoho desítek akcí - od rodinných oslav, rozluček se svobodou, oslav narozenin, přes teambuildingy, až po akce sportovního, kulturního či duchovního zaměření. Pro čím dál větší poptávku rozšiřujeme naši nabídku - letos ještě pro menší až střední svatby, od příštího roku však již svatby i ve stodole.

Máte jedinečnou příležitost využít letošních "zaváděcích" cen.

Svatba o víkendu (2 noci).......... 49.000 Kč + poplatky
Svatba ve všední den (2 noci).......... 29.000 Kč + poplatky
Uvedené ceny platí pro svatby do 50
 osob, v případě vyššího počtu - dle dohody. 

V ceně je zahrnuté ubytování až pro 15 osob na 2 noci, wellness (vířivka + infrasauna), pronájem svatební terasy se stanem a posezením až pro 60 osob, krásný kamenný přístřešek s podlahou z pískovcových odseků k využití jak za deště, tak pro focení či posezení ve stínu, parkování a možnost přespání ve vlastních stanech.

Kontaktujte nás na svatby@podlesanskymlyn.cz

Svatba Kláry a Veroniky