Služby

Podrobné podmínky ubytování včetně vybavení domu a volných termínů zde. 

Ubytování

Podlešanský mlýn k pronajmutí poskytuje ubytování až pro 15 osob - pro 11 osob ve 4 ložnicích + 4 přistýlky ve wellness místnosti

Ložnice, pokoje a další místnosti:

2 x dvojlůžkový pokoj (90x200).
2 x dvojlůžkový pokoj (90x200).
1 x trojlůžkový pokoj (180x200 + 90x200)
1 x čtyřlůžkový pokoj (180x200 + 140x200)
1 x obývací pokoj 50m2
1 x wellness 40m2 s možností 4 přistýlek (65x190) za poplatek 200Kč/osoba/noc

Sociální zařízení:
Objekt má celkem 4 x WC (2 x přízemí + 2 x patro) + 2 x koupelna (celkem 1 x vana + 3 x sprcha) + 2 x sprcha ve wellness.

Vytápění:
Objekt je vytápěn elektrokotlem - přízemí a wellness podlahové vytápění, patro ložnice radiátory. Možnost přitápění krbovými kamny na dřevo v obývacím pokoji (první koš dřeva zdarma, další za poplatek 200Kč).

Doprava, parkování:
Jelikož se jedná o bývalou mlýnskou usedlost, příjezdová cesta na posledních cca 600 metrech je pouze zpevněná, nikoliv asfaltová - tedy jízda pomalu. Počet parkovacích míst téměř neomezen.


Vířivka

Užijte si relaxaci ve venkovní vířivce, která je dostupná celoročně. Ideální místo pro odpočinek a uvolnění po dni plném dobrodružství.

Sauna

Ponořte se do tepla naší infrasauny umístěné ve wellness místnosti. Perfektní způsob, jak prohřát tělo a uvolnit svaly.

Přírodní biotop

Objevte krásu a klid přírodního biotopu, který je otevřený celoročně. Dokonce i pro otužilce, kteří hledají osvěžení během zimních měsíců.

Grill

Vychutnejte si grilování na naší terase s výhledem na okolní přírodu. K dispozici je plynový grill, ideální pro pohodlné grilování jakýchkoli pokrmů.

Ohniště

Sdílejte příjemné večery u ohně, ať už pro opékání špekáčků, nebo jen pro relaxaci a povídání pod hvězdnou oblohou.

Kamenný sklípek
Chcete-li se zchladit v letních měsících a nejste dostatečně odvážní na přírodní biotop, vychutnejte si sklenku vína nebo půlitr piva v původním kamenném sklípku.